Безпека

«Створюємо найбезпечніші, екологічно чисті та енергоефективні автомобілі».

Місія безпеки

Відповідно до корпоративної місії, безпека є першою і головною метою Geely. Це цінність, яка лежить в основі нашого бренду, і щоб показати нашу відданість безпеці, ми поставили собі за мету зробити найбезпечніший автомобіль не тільки для наших водіїв і пасажирів, а й для пішоходів. Ми сподіваємося, що до 2025 року пасажири та пішоходи не зашкодять жодному транспортному засобу Geely.

Повне управління безпекою Geely

Geely Total Safety Management система, що забезпечує функції безпеки та робить її пріоритетною на кожному етапі життєвого циклу продукту. З моменту нанесення нового продукту Geely на папір до його повного виходу з ринку під час досліджень і розробок, попереднього виробництва, самого виробництва, продажу та післяпродажного обслуговування, пильна увага приділяється безпеці продукту. У будь який час протягом терміну служби продукту Geely, якщо виявиться, що він небезпечний, будуть негайно вжиті коригувальні заходи. Це всебічне інтегроване управління безпекою відображає нашу відданість принципу «безпека перш за все».

Історія безпеки

На сьогоднішній день Geely Auto розробила 8 автомобілів, які отримали п’ять зірок або вище від CNCAP. Очікується, що всі моделі автомобілів Geely Auto 3.0 стандартно отримають п’ять зірок. Декілька вже встановили найвищі рекорди краш-тестів у C-NCAP, спочатку у 2015 році флагманський седан Emgrand GT набрав 55,8 бала, а потім у 2016 році Emgrand X7 Sport набрав 58,2 бала з максимального 61 бала.

G-Safety Technology

Технологія безпеки бренду Geely iNTEC виводить безпеку на новий рівень, створюючи 360-градусну зону безпеки навколо автомобіля, захищаючи як пасажирів всередині, так і пішоходів поза. З самого початку життя автомобіля Geely безпека була на першому місці. У дизайн, розробку та виробництво автомобіля Geely були вбудовані функції пасивної безпеки, призначені для збереження життя пасажирів. Але просто захистити людей всередині недостатньо – пішоходи, велосипедисти, навіть тварини можуть бути впевнені, оскільки комплексна активна безпека гарантує, що всі вони захищені навколо автомобіля Geely. Оскільки більша частина технологій стає стандартною в моделях 3-го покоління Geely, G-Safety встановлює новий стандарт безпеки в галузі.