Дослідження та розробки

Geely зробила незалежний інноваційний прорив та інтеграцію глобальних знань головним пріорітетом у своїй стратегії розвитку.

Дослідження та Розвиток

Створення вишуканих автомобілів для кожного, означає виготовлення високоякісних, високотехнологічних і дорогих автомобілів. Для цього Geely здійснила незалежний інноваційний прорив та інтегрувала глобальні знання в основу головної стратегії свого розвитку.

Група створила глобалізовану мережу досліджень і розробок з п’ятьма науково-дослідними центрами, розташованими в Гетеборзі, Ханчжоу, Нінбо, Франкфурті та Ковентрі, де працює понад 10 000 співробітників, орієнтованих на науку та технології.

Результати відданості Geely дослідженням і розробкам принесли свої плоди: було надано понад 14 000 патентів і визнано одним із «десятки найкращих китайських брендів інтелектуальної власності та незалежних інновацій».”

Постійні інновації та вдосконалення є частиною культури Geely. Інновації не обмежуються нашими науково-дослідними центрами – Від верхівки групи до окремих осіб на заводі, кожен відповідає за покращення якості продукції та виробничого процесу для її виготовлення.

GEELY AUTO PILLARS OF DEVELOPMENT

Автомобільний інтелект

Подібно до того, як люди стали більш зв’язаними завдяки розвитку технологій, це сталося й з автомобілями. Напрямок, у якому рухається індустрія, — це інтелектуальні підключені автомобілі та розпізнавання знаків, Geely приділяє велике значення галузі автомобільного інтелекту.

Диверсифікація енергетики

Світ має зменшити викиди, зберегти енергію та забезпечити сталий розвиток, природно, це означає, що автомобілям потрібно використовувати нову енергію. Компанія Geely бачить в автомобілях з новою енергією майбутнє галузі, тому вклала значні кошти в розробку транспортних засобів з новою енергією.

Безпека перш за все

Життя — це найцінніший дар з усіх, Geely перш за все турбується про захист і безпеку життя. Безпека перш за все лежить в основі бренду Geely, і щоб продемонструвати нашу відданість безпеці, ми поставили перед собою мету створити найбезпечніший автомобіль не лише для наших водіїв і пасажирів, але й для пішоходів. Щоб досягти цієї мети, ми зробили технологію безпеки одним із наших чотирьох основних стовпів розвитку.

Модульна архітектура

Кожен заслуговує на вишуканий автомобіль, і для цього необхідно створити модульну архітектуру, яка готова до майбутнього. Перехід до універсальної модульної масштабованої архітектури дозволяє розвивати нові технології швидше та економніше, даючи кожному можливість насолоджуватися керуванням вишуканого автомобіля.