iNTEC

CEVT це інженерні експерти світового класу, зібрані в центрі автомобільного кластеру Швеції, та з прямим виходом на найбільші світові автомобільні ринки.

iNTEC

У минулому автомобілі вважалися лише засобом пересування, але сьогодні вони стали набагато більше – вони стали невіднятною частиною життя людей. Люди проводять все більше часу в автомобілях, тому, щоб покращити їх життя та покращити враження від водіння, Geely розробила технологію iNTEC. Технології iNTEC були розроблені навколо концепції «гуманізованого інтелектуального приводу» з технологіями, розробленими для забезпечення більшого рівня безпеки та зручності під час подорожей. iN в iNTEC можна інтерпретувати як інтелектуальний, інтегрований і актуальний, тоді як TEC представляє нові технології, призначені для покращення життя людей. П’ять провідних технологій складають бренд iNTEC: безпека, зв’язок, трансмісія, інтер’єр та автономне водіння.

G-Pilot

Безпілотні автомобілі багатьом можуть здатися мрією, але цей день настане раніше, ніж ми очікуємо. G-Pilot – це технологія автономного водіння Geely, яка керується еволюцією технології інтелектуального водіння та розробляється для задоволення майбутніх вимог ринку.

G-Blue

Для все більшої кількості людей автомобілі стають ще одним додатковим життєвим простором, а разом з цим зростає важливість внутрішнього середовища. G-Blue зосереджується на розвитку здорового внутрішнього середовища, а також на підвищенні екологічності автомобілів.

G-Power

Лінійка двигунів Geely Auto G-Power – це переважно легкосплавні двигуни, які повною мірою використовують технології турбонаддуву та впорскування палива другого покоління. Силові агрегати розробляються, щоб надати споживачам ефективність, потужність та економічні характеристики світового класу.

GKUI

У світі, який завжди підключений, Geely Smart Ecosystem (GKUI) дозволяє користувачам підключатися до своїх автомобілів і залишатися на зв’язку зі світом. Система виводить зручність на новий рівень, дозволяючи людям легко залишатися мобільними, залишатися на зв’язку.

G-Safety

G-Safety» вбудований ззовні всередину з багатовимірними системами безпеки, які захищають пасажирів і пішоходів. Пасивні та активні системи забезпечують безпеку всіх, хто перебуває в 360-градусному колі в автомобілі Geely Auto та навколо нього. Наразі ця технологія інтегрована в окремі версії Emgrand GT, X7 Sport, Emgrand GL та інших моделей Geely Auto 3-го покоління.