Про компанію

Geely Auto Group є провідним виробником автомобілів, який базується в Ханчжоу, Китай і був заснований у 1997 році як дочірня компанія Zhejiang Geely Holding Group. Група керує кількома провідними брендами, включаючи Geely Auto, Lynk & Co, Proton Cars і Geometry.

У групі працює понад 50 000 співробітників, вона управляє 12 заводами, п'ятьма глобальними науково-дослідними центрами в Ханчжоу, Нінбо, Гетеборзі, Ковентрі та Франкфурті. Група також управляє двома глобальними студіями дизайну в Шанхаї та Гетеборзі із загалом понад 1000 співробітників. Geely Automobile Holdings, дочірня компанія, що володіє брендами Geely Auto, Geometry та 50% брендів Lynk & Co, зареєстрована на фондовій біржі Гонконгу з 2005 року.

У 2021 році бренди під керівництвом Geely Auto Group продали понад 1,44 мільйона одиниць, при цьому Geely Auto зберігає позицію найбільш продаваного китайського бренду протягом п’яти років поспіль, Lynk & Co прискорює свою експансію в Європі, а PROTON бачить свою позицію третій рік поспіль. зростання з Geely як стратегічним партнером.

Наприкінці 2021 року Корпорація «УкрАВТО» оголосила про підписання Угоди про Дистриб'юцію та сервісну підтримку автомобілів GEELY на території України. Офіційним дистриб’ютором GEELY в Україні став ТОВ «ГРАНД АВТОМОТІВ». Отже, у 2022 році GEELY офіційно повертається на український ринок. Корпорація УкрАВТО спільно з новим партнером, GEELY AUTOMOBILE INTERNATIONAL CORPORATION – вже сформувала якісну мережу офіційних дилерів GEELY в Україні, виходячи з переваг власної найбільшої дилерської мережі. В грудні 2022 року очікується надходження до нових автосалонів кросоверів GEELY Atlas Pro.