Історія компанії

Geely – це автомобільний бренд компанії Geely Auto, що динамічно розвивається і входить до складу Geely Holding Group, заснованої в 1986 році. Перший автомобіль Geely був випущений у 1998 році. З того часу компанія пройшла шлях від послідовника до одного з лідерів у науково-технологічній сфері. 

Geely продовжує розвивати виробництво, розширювати модельний ряд та удосконалювати якість продукції, у тому числі шляхом придбання західних компаній та співробітництва з іноземними підприємствами у сфері технологій та інновацій. Найбільш яскравими прикладами такої співпраці є розробка електромобілів та гібридів преміумклас під брендом Smart спільно з Daimler AG, розробка двигунів внутрішнього згоряння з Volvo Car Group, яка з 2010 року є дочірнім підприємством Geely. Крім того, зі знакових придбань компанії Geely варто виділити малайзійську компанію Proton, британський Lotus та американську Terrafugia.

Geely належать 15 автомобільних заводів та 8 заводів з виробництва трансмісій та двигунів на території Китаю за кордоном, а також науково-дослідні центри у Китаї, Швеції, Англії та Німеччині, дизайн-бюро у Шанхаї, Гетеборгу, Барселоні, Каліфорнії та Ковентрі.