Стратегія Нової Енергії GEELY – модельний ряд та передові технології

Презентація нової серії високоякісних електрифікованих продуктів GEELY Galaxy на спеціальній церемонії в Ханчжоу привернула велику увагу ЗМІ та споживачів ще наприкінці лютого.

Стратегія Нової Енергії GEELY – модельний ряд та передові технології

  • GEELY запускає нову серію преміальних електрифікованих продуктів – GEELY Galaxy
  • Серія Galaxy включатиме преміальні гібридні автомобілі зі значним запасом ходу та електромобілі.
  • Гібридний позашляховик GEELY Galaxy L7 та гібридний седан L8 планується постачати вже в II та III кварталах 2023 року.
  • Повністю електрична модель GEELY Galaxy E з’явиться в четвертому кварталі.

 

Презентація нової серії високоякісних електрифікованих продуктів GEELY Galaxy на спеціальній церемонії в Ханчжоу привернула велику увагу ЗМІ та споживачів ще наприкінці лютого. Отже, розкриваємо подробиці щодо передових технологій та нової серії авто. А переглянути захоплююче відео презентації можна тут

Перший автомобіль із модельного ряду GEELY Galaxy, позашляховик L7 PHEV  з великим запасом ходу, був представлений разом із повністю електричною концептуальною моделлю Galaxy Light.

На церемонії GEELY  також представила безліч нових передових електричних технологій, зокрема, нову систему безпеки акумулятора Aegis, трансмісію NordThor Hybrid 8848 і останню інтелектуальну операційну систему Yinhe N-OS.

Серія GEELY Galaxy поєднує в собі глобальні можливості GEELY у сфері розробки автомобілів, щоб запропонувати споживачам найкращі в своєму класі інтелектуальні та електрифіковані автомобілі в модельному ряді, де представлені високоефективні гібридні автомобілі з великим запасом ходу та повністю електричні автомобілі. 

В продукції GEELY Galaxy застосовується спеціальна інтелектуальна електрифікована архітектура E-CMA для лінійки гібридних продуктів з великим запасом ходу. Модельний ряд GEELY Galaxy також отримав нову футуристичну мову дизайну, створену спеціально для модельного ряду розумних електрифікованих моделей.

 

СІМ НОВИХ ПРОДУКТІВ GEELY GALAXY

Очікується, що протягом наступних двох років GEELY Galaxy включатиме сім нових моделей автомобілів. Із семи запланованих нових продуктів чотири будуть гібридними електричними моделями з великим запасом ходу, включаючи позашляховик Galaxy L7 і седан L6, поставки яких буде розпочато в другому та третьому кварталі 2023 року. Три моделі належатимуть до лінійки Galaxy E, причому перша поставка Galaxy E8 запланована на четвертий квартал 2023 року.

Серія Galaxy стане першою у GEELY, де впроваджується система безпеки акумулятора GEELY Aegis, яка забезпечує найвищий рівень захисту та впевненості користувача протягом усього терміну служби акумулятора. Система безпеки батареї відіграла провідну роль у захисті від прямих ударів батареї під час аварій. У тандемі з центральною обчислювальною системою автомобіля                                       

 

Wise Star Cloud Connected система Aegis може точно передбачати та запобігати тепловому виходу з під контролю та іншим ситуаціям, збільшуючи час роботи акумулятора на 20%.

Під час запуску серії GEELY Galaxy також було представлено останнє покоління спеціального гібридного двигуна NordThor від GEELY - NordThor 8848, в якому досягнена максимальна теплова ефективність 44,26%. В трансмісії NordThor 8848 використовується перша в галузі прогностична система управління енергією для підвищення економії палива до 15%.

У поєднанні з тришвидкісною спеціальною гібридною коробкою передач NordThor (DHT) гібридна трансмісія NordThor пропонує користувачам найкраще поєднання продуктивності та економії палива. У майбутній моделі позашляховика GEELY Galaxy L7 SUV гібридна силова установка дозволяє автомобілю розвивати максимальну швидкість 200 км/год і розганятися до 100 км/год за 7,5 секунди. Реальне споживання палива для гібридної моделі з великим запасом ходу під час випробувань досягло 5,23 л/100 км, що дозволяє Galaxy L7 проїхати 1370 км на одному баку палива в умовах гібридного водіння.

 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО  операційну систему (YINHE N-Operating System)

Нова операційна система Yinhe N-Operating System робить серію Galaxy найрозумнішими автомобілями на дорозі. Нова операційна система була розроблена відповідно до стратегії Smart GEELY 2025, згідно з якою GEELY зосереджується на чіпах власної розробки, операційних системах, інтелектуальних хмарних обчисленнях і супутникових мережах, щоб забезпечити майбутнє бренду.  Оснащена автомобільним чіпом Qualcomms Snapdragon 8155, операційна система Yinhe N дозволяє своїм моделям мати найшвидший запуск системи та час відгуку у своєму класі, займаючи лише 0,5 секунди для досягнення готового робочого стану.

Завдяки мережі супутників материнської компанії - GEELY Holding Group - автомобілі GEELY Galaxy мають доступ до позиціювання з точністю до сантиметра та до високоточних карт, що допомагають у функціонуванні інтелектуального водіння. Очікується, що до 2025 року GEELY Holding Group завершить запуск своєї мережі з 72 супутників, що забезпечить повне глобальне покриття для модельного ряду Galaxy.

Запуск серії Galaxy від GEELY не тільки демонструє останні технологічні досягнення компанії, а й підвищує стандарти в галузі та пропонує користувачам безпечніший, розумніший та електрифікований досвід.

 

За матеріалами https://global.geely.com/ та ЗМІ.