Geely та Changan Automobile підписали угоду про стратегічну співпрацю

9 травня підписали рамкову угоду про стратегічне співробітництво.

Zhejiang Geely Holding Group (далі – «GEELY») і Chongqing Changan Automobile Co., Ltd. (далі – Changan Automobile) 9 травня підписали рамкову угоду про стратегічне співробітництво. Дві компанії вивчатимуть можливості стратегічної співпраці щодо нових енергетичних технологій, інтелекту транспортних засобів, нових силових агрегатів, розвитку за кордоном, мобільності та промислової екології. Ця угода про партнерство також спрямована на спільне сприяння розвитку китайських брендів, створення кращого досвіду мобільності для користувачів і підтримку трансформації, підвищення та високоякісного розвитку китайської автомобільної промисловості.

Фу Бінфен (Fu Bingfeng), виконавчий віце-президент і генеральний секретар Китайської асоціації виробників автомобілів, Чжу Хуажун (Zhu Huarong), голова Changan Automobile, і Ерік Лі (Eric Li), голова Geely Holding Group, відвідали церемонію та стали свідками підписання контракту між двома компаніями.

Фу Бінфен, виконавчий віце-президент і генеральний секретар Китайської асоціації виробників автомобілів, сказав: «Китайські автомобілі перебувають на критичному етапі трансформації, переходячи від послідовника до лідера. Співпраця між Changan і GEELY, двома видатними представниками китайських автовиробників, сприяє створенню кращого іміджу брендів китайських автомобілів, посилює синергію промисловості та відкриває двері до нового етапу конкуренції високого рівня та співпраці між компаніями в контексті високоякісного промислового розвитку і високої інтенсивності конкуренції на ринку».

Розумна електрифікація є важливою можливістю для китайських автомобільних брендів вплинути на зміни, що впливають на галузь у всьому світі, а також є акцентом стратегічної співпраці між GEELY і Changan Automobile. У сфері нової енергетики дві компанії співпрацюватимуть у розробці батарейних елементів, технології заряджання та заміни батарей, безпеки нових енергетичних транспортних засобів та нової енергетичної промислової екосистеми. У сфері інтелекту співпраця буде здійснюватися навколо чіпів, операційних систем, зв’язку між автомобілем і мобільними пристроями, високоточних карт і автономного водіння. Дві компанії також вивчатимуть співпрацю в галузі нових технологій силових агрегатів нової енергетики, спільного розвитку за кордоном, екології мобільності, промислового Інтернету, блок-чейн, відстеження ланцюжків поставок, цифрового управління викидами вуглецю та торгівлі вуглецем для прискорення реального застосування передових технологій.

Чжу Хуаронг, голова Changan Automobile, сказав: «Це стратегічне співробітництво є моделлю альянсу між гігантами. Взявши це за нову відправну точку, дві компанії будуть використовувати свої відповідні переваги та ділитися ресурсами, щоб надавати користувачам у всьому світі кращі послуги та досвід, а також сприяти якісному розвитку автомобільної промисловості».

Ерік Лі, голова Geely Holding Group, сказав: «Ми живемо в епоху змін, зосереджених навколо безмежного технологічного розвитку, вільної та відкритої співпраці між секторами та галузями, спільного створення та обміну. GEELY та Changan будуть тісно співпрацювати, щоб збільшити інвестиції та доповнити сильні сторони один одного, щоб створити кращий досвід для користувачів і прискорити інновації в галузі. Ми працюватимемо разом, щоб зміцнити нашу основну конкурентоспроможність і допомогти китайським автомобілям якомога швидше піднятися в глобальному автомобільному ланцюжку створення вартості».

Нагадаємо, що офіційним дистриб’ютором GEELY в Україні є ТОВ «ГРАНД АВТОМОТІВ», що входить до складу компаній Корпорації «УКРАВТО». У 2022 році компанія успішно налагодила роботу нової дилерської мережі GEELY та розпочала продаж кросовера GEELY Atlas Pro. Варто відзначити, що широкий вибір комплектацій Atlas Pro є в наявності в автосалонах, за ціною лише від 848 000 грн*