Geely відкриває новий центр дизайну у Мілані

Інноваційний Центр Дизайну Geely в Італії стане ключовим хабом для інноваційної та дизайнерської діяльності бренду, з сильним міжнародним баченням

Geely відкриває новий центр дизайну у Мілані

Інноваційний Центр Дизайну Geely в Італії стане ключовим хабом для інноваційної та дизайнерської діяльності бренду, з сильним міжнародним баченням

 

Мілан, 30 січня 2023 р. – Geely Group, в управлінні якої, зокрема, бренди Volvo Cars, Polestar, Lotus, Lynk&Co., Smart, Proton, Geometry та є найбільшим акціонером Volvo AB і Daimler AG, оголошує про відкриття Інноваційного Центру Дизайну Geely в Італії (Geely Innovation Design Center Italy) – нового хабу творчості та дизайну, що знаходиться у центрі Мілана. Центр Дизайну зараз в процесі рекрутингу персоналу та організації всіх матеріально-технічних аспектів.

Керівництво компанії рішуче підтримало відкриття європейського Центру дизайну та інновацій в одній зі світових столиць моди та дизайну з метою посилення центральної ролі творчості в сьогоденні та майбутньому бренду.

Інноваційний Центр Дизайну Geely в Італії стане ключовим партнером штаб-квартири Geely Auto Design у Шанхаї та інших дизайнерських центрів за кордоном. Центр дизайну в Мілані працюватиме над програмами досліджень і розробок концепт-карів та серійних транспортних засобів, а також буде мозковим центром передових ідей. Крім того, завдання Інноваційного Центру Дизайну Geely - стати ключовою силою дизайну для амбітних проектів Geely Group, дослідження глобального ринку, міжнародної стратегії, експансії на світовий ринок.

Дізнатись більше про новини GEELY українською можна на офіційному сайті в Україні https://geely.in.ua та у Facebook, Instagram. А на каналі бренду в YouTube можна переглянути стильну презентацію кросовера GEELY Atlas Pro.

__________

Офіційний дистриб’ютор GEELY в Україні, компанія «Гранд Автомотів» (входить до складу компаній Корпорації «УкрАВТО») наприкінці 2022 року успішно налагодила роботу нової національної дилерської мережі Geely в Україні та розпочала продаж кросовера GEELY Atlas Pro, забезпечивши наявність широкого вибору кольорів та комплектацій за ціною лише від 848 000 грн.(станом на 31.01.2023 р.).